KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14744344
nr 1474 4344
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -65, komposition. Olja på duk, 51x69 cm, yttermått inklusive ram: 53x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:37:57
100 kr
150 kr